Група 1

Традиційний тайцзицюань

Традиційний тайцзицюань включаючи Чень, Ян, Сунь, У, У (Хао), Лі, Удан, Чжаобао та інші традиційні стилі тайцзицюань діляться на виступи без зброї, виступи зі зброєю (зброя тайцзи) і тайцзи дуйлянь.
Відзначте: виконання 24, 48, 42 та інших сучасних комплексів тайцзицюань визначається Положенням про конкретні змагання. Сучасний тайцзи дуйлянь допускається при його відповідності оригінальному стилю тайцзи. Обмеження за часом для виступів без зброї, зі зброєю та дуйлянь — 5 хвилин.

Група 2

Традиційне Багуа, Сини, Бацзіцюань

Традиційні стилі Багуа, Сини, Бацзіцюань поділяються на виступи без зброї, виступи зі зброєю та дуйлянь. Обмеження за часом для виступів без зброї, зі зброєю та дуйлянь — 2 хвилини.

Група 3

Традиційний Наньцюань

Традиційні Гуаньдунскі, Фуцзяньські, Сичуаньські та інші школи Наньцюань (Хун Лі, Мо, Цайліфо та інші крім Юнчунь (Вин Чунь) та імітаційні стилі діляться на виступи без зброї, виступи зі зброєю та дуйлянь. Обмеження за часом для виступів без зброї, зі зброєю та дуйлянь — 2 хвилини.

Група 4

Традиційний шаоліньцюань

Традиційний Суншан шаоліньцюань, діляться на виступи без зброї, виступи зі зброєю та дуйлянь. Обмеження за часом для виступів без зброї, зі зброєю та дуйлянь — 2 хвилини.

Група 5

Імітаційні стилі

Всі імітаційні стилі включаючи Хоуцюань, Інчжаоцюань, Цзюйцюань, Танланцюань, Дітанцюань, Цунхецюань, Мінхецюань, Хейхуцюань, та інші діляться на виступи без зброї, виступи зі зброєю та дуйлянь. Обмеження за часом для виступів без зброї, зі зброєю та дуйлянь — 2 хвилини.

Група 6

Традиційні стилі тунбей, фаньцзи, чоцзяо, пігуа

Традиційні стилі тунбей, фаньцзи, чоцзяо, пігуа, діляться на виступи без зброї, виступи зі зброєю та дуйлянь. Обмеження за часом для виступів без зброї, зі зброєю та дуйлянь — 2 хвилини.

Група 7

Традиційний Юнчунь (вінчун)

Традиційні форми Юнчунь (вінчун) (бяочжі) і (суньцяо), допускаються форми зі зброєю (лю дянь бань гунь) (худе шуан дао) і з дерев’яним манекеном. Самоскладені спаринги допускаються тільки на основі технік вінчун. Обмеження за часом для виступів у розділі дуйлянь — 2 хвилини.

Група 8

Інші традиційні стилі

Всі інші традиційні стилі без зброї та зі зброєю: чхацюань, хуацюань, баоцюань, баймей (пакмей), люхецюань, гунліцюань, юцзяцюань, уданцюань (крім Удан тайцзицюань, сініцюань, і багуацюань), також, не належних до інших груп; традиційну зброю (одиночне, парне, гнучке), не належить до попередніх категорій зброї.